Rulett rendszere, játékstratégia és játék tippek
Shaun-rulettrendszer
Vannak matematikai szabályokból levezetett rulettrendszerek, amik a valószínűség elvén alapulnak, de az általunk ebben a cikkben bemutatott rendszer merőben más. Egy fanatikus rulettjátékos Shaun fejlesztette ki, aki nagyon sokáig dolgozott azon, hogy szinte tökélyre fejlesztette.
A Parlay-szisztéma
A Parlay-szisztéma egy nagyon agresszív játékstratégia. Képes magas profit elérésére rövid idő alatt, viszonylag kevés kezdeti pénzbefektetéssel. Ezt a képességét azonban ellensúlyozza a tét elvesztésének megnövekedett valószínűsége és kockázata. Mégis, a Martingale-szisztémával összevetve, játék közben nem kockáztatjuk nagyobb összegek elvesztését.
A Fibonacci-szisztéma
A Fibonacci-szisztéma, vagy Fibonacci stratégia az egyik legismertebb és legrégebbi stratégiák egyike. A Fibonacci-sorozatot Leonardo Pisano XII. századi olasz matematikus fedezte fel.
A Martingale-szisztéma
A szerencsejátékok űzését segítő egyik legrégibb stratégia a Martingale-szisztéma. A XVIII. századi Franciaországban fejlesztették ki a fej-vagy-írás játékhoz, ahol minden körben 50% a nyerési esély. Hamarosan a rulettezés során is alkalmazták, ahol a fekete vagy vörös szín előfordulási valószínűsége majdnem 50%. Máig ez az egyik kedvenc stratégia a hivatásos rulettjátékosok körében.
Rulett játék és nyerési szisztémák
Megverhetjük-e a kaszinót a rulettben? Ez a kérdés azóta létezik, amióta az emberek elkezdték ezt a népszerű játékot játszani. Emiatt van az, hogy különböző stratégiákat és trükköket találtak ki annak érdekében, hogy nyerjenek a rulettben, és előnyhöz jussanak a kaszinóval szemben.
A rulett stratégiák használatával kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Vannak játékosok, akik azt a szabályt tartják be, miszerint követik 40 pörgetésen keresztül a játékot, majd a korábbi nyertes számokat kezdik el megtenni; vannak akik a szerencsére és a megérzéseikre hagyatkoznak. Léteznek továbbá olyan emberek, akik odavannak a különböző szisztémákért és ezen stratégiák alkalmazásával játszanak. A továbbiakban a leggyakrabban használt szisztémák közül ismertetünk néhányat.